czwartek, 1 marca 2012

Książki.
Macie ulubione, które chętnie polecacie?

7 komentarzy:

 1. Igrzyska Śmierci, seria Dary Anioła, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, Kraina Elyona :>

  OdpowiedzUsuń
 2. "Wywiad z Wampirem", "100 pociągnięć szczotką przed snem" Nieco skrajne gatunkowo ale obydwie równie dobrze się czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i znane, ale polecam "Intruza". (:

  OdpowiedzUsuń
 4. "Niezwykli" Taras Prochaśko. Książka, która zmieniła moje postrzeganie świata.

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm...książki... ostatnio to tylko "Design XX wieku" i "Czym jest wzornictwo?" na zmianę z podręcznikami do biologii i opracowaniami... zazdroszczę wszystkim, którzy mają czas czytać to co faktycznie chcą

  książka do której sięgam co wakacje, czyli gdy tylko mam czas. podobno ciężka. książka, która wpłynęła na to kim jestem. "Godziny" Michaela Cunninghama. jeśli nie ona to na pewno film pod tym samym tytułem. gorszy od książki, ale jeśli komuś nie podchodzi Cunningham...
  jeszcze jego "Wyjątkowe czasy", poprzednich jego powieści nie polecam.

  Sylvie Plath? Szklany klosz? podejrzewam, że czytałaś. jeśli i zdecydujesz się sięgnąć po nią nie zrażaj się pierwszą połową. dopiero druga część jest lepsza.

  "Przerwana lekcja muzyki" Sussana Kaysen. dobra i szybko się czyta. równocześnie robi wrażenie.

  Murakamiego "Po zmierzchu". właściwie jedyna, jego książka, przez która udało mi się przebrnąć. podobno Norvegian Wood jest świetna, ale nie mogę jej dorwać od roku.


  więcej nie pamiętam poza tym zaczytywałam się we wszystkich książkach i poradnikach Pawlikowskiej oraz książkach podróżniczych Cejrowskiego (mimo iż jego osoby nienawidzę).

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za podpowiedzi, bardzo się przydadzą!

  Joanno wiem co to znaczy kiedy nie można czytać tego na co właśnie by się miało ochotę (a książka leży i kusi)
  Murakami - ostatnio często widzę to nazwisko i myślałam żeby przeczytać jakąś jego książkę tym bardziej, że podobno są 'ciężkie'.

  OdpowiedzUsuń